Троянда рожева Міс Пігі 50см
вверхвниз

70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 007
+380 (97) 735-01-99
VIBER / Telegram
- +380 (63) 756-63-32
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Троянди цього кольору говорять про таємницю закоханості. Також вони означають щастя.
Букет або композиція з троянди рожевого кольору сповіщають про подяки або симпатії, почуття захоплення й ніжні емоції.
Букет бутонів рожевого відтінку, що повністю розпустилися, представляють, колиргують про повну довіру.
Насичені трояндові троянди дарують на знак подяки або подяки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Склад композиції | Троянда |
| Висота рослини | 50 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стебла | 50 см |
| Колір | Рожевий+кремовий |
| Розмір бутона | Середній (5-6 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴
- Можливості поставок: 1 шт./день



