Троянда 70 см Мондіаль
вверхвниз

110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 006
+380 (97) 735-01-99
VIBER / Telegram
- +380 (63) 756-63-32
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Композиція або букет із білосніжних троянд, підкаже Вам: «Ви чудові, ви чисті. Виховується Вашою красою. Ви ідеальні, як і ці квіти».
Людина, яка обдарувала Вас білими трояндами, вмить повірити в її щирі почуття щодо Вас.
Троянди білого відтінку повна протилежність червоних. Червоними трояндами обдаровують, натякаючи про свою пристрасть або шалені жаркі почуття.
Троянда білого відтінку символізує вічне кохання, чистішу, сильнішу та міцнішу. Саме з цієї причини композиція або букет із цих троянд часто дарують на весільне свято, а весільний букет нареченої складається традиційно зі ледь розпущених білих троянд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Еквадор |
| Склад композиції | Троянда |
| Висота | 70 см |
| Висота рослини | 70 см |
| Колір квітки | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стебла | 70 см |
| Колір | Білий |
| Розмір бутона | Великий (7-8 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка,плівка з малюнком, сітка, флізелін




