Троянда рожева Аква 70см
вверхвниз

100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 025
+380 (97) 735-01-99
VIBER / Telegram
- +380 (63) 756-63-32
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Троянди цього кольору говорять про таємницю закоханості. Також вони означають щастя.
Букет або композиція з троянди рожевого кольору сповіщають про подяки або симпатію, почуття захоплення й ніжні емоції.
Букет повністю розпустився бутонов розового оттенка підкреслять, коли дадуть змогу про повне довір'я.
Ще рожеві троянди дарують на знак подяки або подяки.
Почуття симпатії можна висловити, підносячи ніжно рожеві, ще в бутонах роз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад композиції | Троянда |
| Висота | 70 см |
| Висота рослини | 70 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стебла | 70 см |
| Колір бутона | Рожевий |
| Розмір бутона | Середній (5см) |
| Основні атрибути | |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




