Заміокулькас

500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
+380 (97) 735-01-99
VIBER / Telegram
- +380 (63) 756-63-32
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скоро буде
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Група рослини | Декоратівнолістяні |
| Рід рослини | Заміокулькас |
| Освітлення | Півтінь |
| Вологість повітря | Помірна |
| Легкість вирощування | Для мають невеликий досвід |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Висота рослини | 40 см |
| Довжина рослини | 40 см |
| Висота горщика | 10 см |
| Діаметр горщика | 10 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

