Троянда Червона 50см 51шт Харків

Троянда сорту Гран При це класичний сорт червоної троянди. Квітка має келихоподібну форму та найпоширеніший для троянд темно-червоний забарвлення. Щільні та міцні бутони середнього розміру венчують стійкий і міцний стебла, покритий шипами та темно-зеленою соковитою листовою.
Бутон досягає 5-7 см у діаметрі та містить 25-35 пелюсток. Аромат середньої насиченості, солодкий.
А також у вазі троянда цього сорту спокійно простоить від 5-7 днів.
Якщо ви хочете зізнатися в почуттях, які ніби вирують і переповнюють ваше серце, виберіть букет троянд Гран При. Її оксамитові ароматні пелюстки в поєднанні соковитого зеленого листя самі по собі є прикрасою й не потребують додаткового декору.
Отримувачу букета з червоних троянд важливо знати.
Троянда любить багато води. Троянда має бути занурена у воду мінімум на половину від довжини дула.
Ваза має бути не тільки високою, але й широкою.
На відміну від пори року. Розу треба тримати якнайдалі від тепла, що перевищує 25 градусів. Зазвичай, взимку батарея й інші нагрівачі, а влітку від прямих, пекучих променів сонця.
У квіткових магазинах можна придбати спеціальні засоби, які підвищують стійкість квітки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад композиції | Троянда |
| Висота | 50 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Користувацькi характеристики | |
| Пакування | В ціну не входить |
| Довжина стебла | 50 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість | 51 |
- Ціна: 4 590 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання целофан, сітка.

