Троянда Джумілія 50см
вверхвниз
Топ

80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 006
+380 (97) 735-01-99
VIBER / Telegram
- +380 (63) 756-63-32
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скоро буде
Доставка квітів у Харкові, квіти з доставкою Харків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад композиції | Троянда |
| Висота | 50 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стебла | 50 см |
| Колір | Основа-крем ; Край -малиновий |
| Розмір бутона | Високий (6-8 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴




